ISICAM PROSESİNDE KULLANILAN ÜRÜNLER
isicam
TİYAKOL - ACE SOLVE - ISOCOOL - PLAN - LUB - PAREN
ısıcamtiyakol thiokol polisülfid polisülfit polysulfid polysulfideisicamısı camçift cam
Isıcam Kimyasalları Kullanım Avantajları ( ısıcam prosesinde )
- Sağladığı faydalarla çift cam (ısıcam) prosesini hızlandırır
- Isı cam prosesinde üretim kalitesini artırır
- Makinelerin ve çevrenin daha temiz kalması sağlanır
- Çevre de ve makine de etkili ve güçlü temizlik sağlar
Isıcam konfor - ısıcam sinerji
Isı Cam Prosesinde Kullanılan Ürünler
TİYAKOL (thiokol) Yalıtımlı ısıcamlar için iki bileşenli Polisülfid (polysulfid) esaslı macundur. Polisülfit bileşenli bu malzeme Tiyakol olarak da bilinir.
ACESOLVE PS/SI/PU Isıcam prosesinde yalıtım dolgularını temizleme amaçlı kullanılır ve tiyakolu, poliüretanı, silikonu makine üzerinden temizler.
ACESOLVE PSN/PUN/SI Makine içerisindeki poli sülfit, poli üretan ve silikonu temizlemek ve makina kanalları içerisinden uzaklaştırmak için kullanılır. Manuel veya pompalı makinelerde de kullanılabilir.
AC ISOCOOL PS/SI Dondurucuda kullanılan sıvılardır.
ACEPLAN Spatula ile yapılan düzeltmelerde yalıtım dolgusunun spatulaya veya kullanılan başka aletlere yapışmasını engeller.
ACELUB I Otomatik ısı cam araboşluk alüminyum çıtası bükümü yapan makinelerde kullanılır. Lisec, Lehnhardt, Rjukan v.b.gibi (çıta bükme yağı)
ACEPAREN 5446 Yeni dolgulu çift camların (ısıcamların) yalıtım maddesinin sehpalara yapışmasını engelleyici kaplama maddesidir.
ACEPAREN 6361 Makine yüzeylerine yalıtım maddelerinin kalıcı olarak yapışmasını önleyici. Butil makinesi yüzeyine uygulandığında, butil atıkları çok kolay çıkar
* Farklı prosesleriniz ve ihtiyaçlarınız için, müşteri odaklı çalışmalarımızla ürettiğimiz daha spesifik ürünler için bize danışabilirsiniz.

Isıcam'a Argon Gazı Doldurma Makinesi